fbpx

Płatności i podatek VAT

Znajdziesz tutaj informacje na temat metod płatności, faktury VAT i wiele innych!

Bezpieczeństwo

Czy moje dane osobowe są bezpieczne?

Sklep internetowy Cannaby stosuje protokół SSL (Secure Socket Layer) będący standardem branżowym i zapewniający najwyższy dostępny obecnie poziom bezpieczeństwa aplikacji WWW. Zabezpieczenia SSL bazują na technice klucza publicznego i prywatnego udostępnionej przez firmę Verisign, Inc. oraz algorytmie szyfrowania z kluczem 40-bitowym, opracowanym przez firmę RSA Data Security, Inc.

Jak się wylogować?

Nie ma potrzeby wylogowywania się z konta. Ze względów bezpieczeństwa wymagane jest zalogowanie się w celu dokonania zakupu lub zmiany danych konta, a po 30 minutach nieaktywności następuje automatyczne wylogowanie.

Zwrot pieniędzy

Jak długo trwa zwrot pieniędzy?

W zależności od metody płatności środki pojawią się na Twoim koncie maksymalnie po 7 dniach roboczych, licząc od dnia zlecenia zwrotu przez firmę Cannaby.

Rachunek karty kredytowej jest obciążany dopiero w momencie wysyłki zamówionych produktów. W wypadku anulowania zamówienia przed wysyłką kwota zablokowana na rachunku karty w momencie autoryzacji zostanie odblokowana przez operatora karty przed upływem 3 dni.

Podatek VAT i fakturowanie

Według jakiej stawki VAT zostanie obliczona cena produktów?

Zakupy w sklepie Cannaby będą opodatkowane według stawki obowiązującej w Polsce czyli 8%.

Faktura dla mnie nie została wysłana razem z zamówionymi produktami.

W ciągu 2 do 3 dni roboczych od wysłania przesyłki otrzymasz wiadomość e-mail z fakturą od firmy Cannaby.

Metody płatności

Sklep internetowy Cannaby akceptuje szereg różnych metod płatności.

PayU

Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu PayU, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

Ważne: Aby Twoje zamówienie mogło zostać pomyślnie złożone, po dokonaniu płatności nie wyłączaj okna przeglądarki – poczekaj, aż strona przekieruje Cię z powrotem na cannaby.pl.

Płatność kartą płatniczą

Firma Cannaby realizuje płatności kartami m.in. Visa i Mastercard. By skorzystać z tej opcji, postępuj zgodnie z instrukcją na stronie.

Za pobraniem

Z tej opcji możesz skorzystać, jeśli jako sposób dostawy wybrałeś kuriera InPost.

CHCESZ 40% ZNIŻKI NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE?