Olejek Med – subskrypcja 20%

Olejek Med – subskrypcja 20%

0 out of 5
( 0 )

Cannaby MED to naturalny olejek z konopi siewnych wyprodukowany metodą ekstrakcji CO2. Zawiera pełne spektrum drogocennych związków, takich jak naturalnie występujące flawonoidy, chlorofil i są dodatkowo wzbogacone o terpeny (200ul/10ml), które są wytrącane przy ekstrakcji olejku dwutlenkiem węgla. Nośnikiem jest ekologiczny olej z nasion konopi. Wszystkie olejki są w pełni przebadane laboratoryjnie. Nie zawierają sztucznych dodatków i syntetycznych kannabinoidów. Każda partia poddawana jest systematycznej kontroli jakości. Nasze oleje powstają z miłości do natury i zdrowego trybu życia.

naturalne składniki

uzupełnione o terpeny (2%)

przebadany laboratoryjnie

406,00  / month

Subskrybuj
Po co olejki Cannaby? czytaj

Fitokannabinoidy zawarte w olejach konopnych oddziałują na układ endokannabinoidowy, odpowiadający za prawidłowe funkcjonowanie organizmu i regulację pracy narządów wewnętrznych. Dzięki temu regularne spożywanie olejków sprawia, że podstawowe procesy zachodzące w każdym organizmie przebiegają prawidłowo. Dotyczy to zarówno obszarów takich jak sen, apetyt czy pragnienie, ale także jak ruch, pamięć i koncentracja oraz odczuwanie bólu. Fitokannabinoidy, poprzez stymulację receptorów kannabinoidowych, rozsianych po całym ciele człowieka, regulują przebieg niemal wszystkich zachodzących w organizmie procesów. Warto wiedzieć, że oleje można stosować profilaktycznie i terapeutycznie. Olejek Cannaby działa kompleksowo – usprawnia różne funkcje Twojego organizmu i pozwala mu zachować stan homeostazy, czyli wszechstronnej równowagi, gwarantującej zdrowie i dobre samopoczucie.

Jakie korzyści płyną ze spożywania olejków Cannaby? czytaj

– uregulowanie istotnych życiowych funkcji organizmu
– stymulacja systemu immunologicznego
– regeneracja w okresie wzmożonego wysiłku
– wsparcie dla systemu nerwowego
– pozytywny wpływ na układ ruchu
– oczyszczanie organizmu
– ochrona komórek nerwowych
– wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu na poziomie komórkowym

Jak stosować olejki Cannaby? czytaj

Suplementacja naszego olejku jest prosta!
Rozpoczynając suplementację fitoskładników w formie olejku konopnego, zacznij od
niewielkich ilości. Najpierw spróbuj spożywać 3 krople dziennie, rozłożone na trzy
porcje w ciągu dnia – codziennie!
Najlepiej, gdy będziesz pół godziny przed lub po posiłku.
Kroplę olejku należy umieścić pod językiem i odczekać minimum 30 sekund zanim
się ją połknie.
Po przełknięciu postaraj się od razu nie pić!

Nie wiesz, jaki olejek
wybrać?

Wypełnij ankietę

Każdy z naszych produktów posiada certyfikat jakości.

Sprawdź badania

Dla małych i dużych

Nasze olejki mogą stosować osoby w każdym wieku, także dzieci i seniorzy.

Pojemność

10 ml / 200 kropli

Brak skutków ubocznych

Podczas stosowania oleju z pełnym spektrum zazwyczaj nie występują żadne skutki uboczne.

Co to jest?

Kannabidiol jest jednym z ponad 100 aktywnych związków występujących w roślinach konopi zwanych kannabinoidami. Działa w sposób naturalny w celu zmniejszenia lęku, bólu oraz problemów ze snem, bez jakiegokolwiek wpływu na sferę psychiczną (zmiany świadomości lub tzw. „bycie na haju”).

Czym są terpeny?

W składzie naszych olejków z serii MED pozostawiamy także terpeny, których nie zawiera większość dostępnych na rynku suplementów. Terpeny odpowiadają za charakterystyczny smak i zapach olejku, ale przede wszystkim – potęgują jego działanie terapeutyczne.

Odpręży

To bardzo częste dolegliwości, które dotykają dziś wielu ludzi. Pomóż swojemu organizmowi się zrelaksować. Odpocznij i wycisz się. Kannabinoidy pozwalają utrzymywać poziom serotoniny na odpowiednio wysokim poziomie by utrzymywać pozytywny nastrój. Jeżeli nie możesz się skupić lub wyspać z przemęczenia wypróbuj olejki z serii life i przekonaj się sam! Spokój przyjdzie szybciej niż się spodziewasz. 

Przyspieszy regenerację

Aktywny styl życia i uprawianie sportu wiążą się z dużym obciążeniem dla organizmu. Spięte mięśnie, niewystarczająca regeneracja i przetrenowanie to częste problemy, z którymi borykają się osoby aktywne fizycznie. Stosując codziennie nasze olejki rozluźnisz mięśnie, szybciej się zregenerujesz a o zakwasach zapomnisz!

Poprawi sen

Brak odpowiedniej regulacji związanej ze snem (również zbyt długie spanie) powoduje uczucie zmęczenia. Pomóż swojemu organizmowi wyregulować procesy związane ze snem, zacznij zdrowo przesypiać całe noce i wstawaj w dobrym humorze z energią do działania! Stosując systematycznie olejki Cannaby pomogą Ci w zasypianiu bez żadnych skutków ubocznych i bez efektu „przymulenia”.

O bólu zapomnisz

Olejki Cannaby to idealna alternatywa dla leków przeciwbólowych, w przypadku których zachodzi obawa o ich skład i efekty uboczne. Są skuteczny i wygodny w stosowaniu. Wypróbuj, jeśli szukasz preparatu o bezpiecznym składzie, który szybko przynosi ulgę i pozwala normalnie funkcjonować.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Olejek Med – subskrypcja 20%”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *